Badminton TJ Sokol České Budějovice - výsledkové stránky

Vojta Lapáček na MČR U17 ve čtyřhře stříbro ! 23.2. v Orlové na GPA U15 1.místo mix ,3.místo čtyřhra ! Na MČR U15 v H.Králové 2x titul MČR -mix a čtyřhra. Mistr ČR 2017 v U19 ve čtyřhře.Famózní !

IMG_9233.JPG
Honza Janoštík
Honza Janoštík

Jan Janoštík - 2x zlato a 1x stříbro na MČR U13 2015,a 2 medaile na U15 v MČR, 3 medaile v MČR 2014,Účastník junior. mistrovství světa v Indonesii ,reprezentatnt ČR na ME juniorů , Dvojnásobný vítěz na MČR 2017.Skvělé !

Daniel Dvořák
Daniel Dvořák

Daniel Dvořák - 1.místo na MČR U13 ve čtyřhře s J.Janoštíkem ,v turnajích GP A ve všech disciplínách na medailových pozicích

Nela Hálková
Nela Hálková

Nela Hálková - největší výkonnostní růst v roce 2016-2017, 4.místo v GP U13 jihoč. hráček

mládež oddílu
mládež oddílu
MČR U15, 1.místo Vojta s Terezou
MČR U15, 1.místo Vojta s Terezou
Vojta s Honzou v Kungotě
Vojta s Honzou v Kungotě
3.místo v KP druž.dorostu - Sok.ČB"A"
3.místo v KP druž.dorostu - Sok.ČB"A"
2.místo našeho "A" družstva dospělých v KP
2.místo našeho "A" družstva dospělých v KP
3.místo v KP -naše "B" družstvo dospělých
3.místo v KP -naše "B" družstvo dospělých
D.Dvořák 2.místo přípravky
D.Dvořák 2.místo přípravky
Bronzový Vojta na MČR U17
Bronzový Vojta na MČR U17
Vodňany 2014
Vodňany 2014

Tréninkové skupiny a fota všech mladých

Skupina 1
Adéla Hančová
Adéla Hančová
Barbora Nováková
Barbora Nováková
Barbora Vacková
Barbora Vacková
Eliška Vortelová
Eliška Vortelová
Nela Kottová
Nela Kottová
Terka Rostová
Terka Rostová
Štěpánka Vrchotická
Štěpánka Vrchotická
Vendula Dušátková
Vendula Dušátková
Jan Kubák
Jan Kubák
Hubert Havel
Hubert Havel
Adam Buchálek
Adam Buchálek
František Vrchotický
František Vrchotický
Jan Růžička
Jan Růžička
Marek Pícha
Marek Pícha
Šimon Jinderle
Šimon Jinderle
Šimon Tušl
Šimon Tušl
Erik Struska
Erik Struska
Vojta Novotný
Vojta Novotný
David Konjata
David Konjata
Simona Radová
Simona Radová
Barbora Fikotová
Barbora Fikotová
Skupina 2
Anička Dušátková
Anička Dušátková
Bára Buchálková
Bára Buchálková
Adéla Černá
Adéla Černá
Nela Dudová
Nela Dudová
Aneta Masařová
Aneta Masařová
Barbora Nováková
Barbora Nováková
Barbora Kubáková
Barbora Kubáková
Veronika Krýchová
Veronika Krýchová
Adéla Pufferová
Adéla Pufferová
Dominika Uhlířová
Dominika Uhlířová
Anna Alešová
Anna Alešová
Anna Ondřichová
Anna Ondřichová
Martin Šustr
Martin Šustr
Michal Kalina
Michal Kalina
Tobiáš Zubr
Tobiáš Zubr
Filip Dierze
Filip Dierze
Jakub Tomek
Jakub Tomek
Samuel Stein
Samuel Stein
Miloslav Hřava
Miloslav Hřava
Saša Chládek
Saša Chládek
Lucie Košanová
Lucie Košanová
Klára Miková
Klára Miková
Eva Kloubová
Eva Kloubová
Skupina 3
Adéla Čápová
Adéla Čápová
Klára Neubauerová
Klára Neubauerová
Vanesa Kryeziu
Vanesa Kryeziu
Žofka Podolková
Žofka Podolková
Jakub Karafiát
Jakub Karafiát
Dominik Kryeziu
Dominik Kryeziu
David Dvořák
David Dvořák
Maxim Podolka
Maxim Podolka
Daniel Dvořák
Daniel Dvořák
Nela Hálková
Nela Hálková
Terezie Zavadilová
Terezie Zavadilová
Skupina 4
Albert
Albert
Vojtěch Lapáček
Vojtěch Lapáček
Jan Janoštík
Jan Janoštík
Honza
Honza
Sestavuji aktuální kalendář ...



Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Terminovy_kalendar_1-polovina-2018 - kopie.pdf  393.68kB
platný kalendář jaro 2018
                        Nábor do badmintonového
            oddílu  2019/2020 
                       
BADMINTONOVÝ ODDÍL SOKOL Č. BUDĚJOVICE
Držitel titulu přeborníků ČR družstev žactva 2012
a  4.místa z MČR druž. žactva 2015       
                                                                                                                           Hledá  šikovné chlapce a děvčata ve věku 7–8 let do badmintonového oddílu. Pro doplnění žákovské a přípravkové skupiny, do zaplnění kapacity haly.
Kdy: Nábor probíhá každé pondělí a pátek, info rodičům kdykoliv na email nebo telefon.                                                                                            
Tréninky: pondělí 15.00–16.30 h a pátek 14.30–16.00 h, všeobecná tělesná příprava, pohybové hry, základy badmintonu.                                                                                                                                                                                                                          Děti mohou přijít hned na trénink v 15.00 hodin, začínáme v pondělí 2.9.2019 informace + trénink                                            
Kde: Sokolovna (na Sokolském ostrově – velký sál) příchod bočním vchodem v průjezdu mezi sokolovnou a atletickým stadionem, ve vstupní hale je paní vrátná, která Vám poradí kudy do sálu – do patra.
S sebou: přezůvky do haly (sálová obuv) a sportovní oblečení, raketu (pro začátek možno zapůjčit anebo poradíme s nákupem nové).

                                        Vedoucí trenér:      Roman Vokoun  2.třída
                                               Trenéři :           p. Vrchotický, Dvořák, Buchálková
                                                telefon:           606 847 098  /R.Vokoun/
                                                email:             sokol.cb@seznam.cz
                                                web:                www.badmintoncb.cz   
 
 
 
 
 
 

·Ve zkratce

Nejvyšší naměřená rychlost míčku je u badmintonu: smeč 493 km/h, následuje golf 328km/hod, squash 286km/hod, tenis 251km/hod - badminton je nejrychlejší ;-)
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one